Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Hafta başından itibaren odağınız sorumluluklarınızda olacak. Yapmanız gereken işler, sorumluluklarınız sizin için önem kazanabilir. Sağlığınız ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Özellikle yaşam tarzınız, günlük rutinlerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte bir evcil hayvanınız var ise onunla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Eğer bir evcil hayvan sahiplenmek için de değerlendirebilirsiniz. Sokaktaki canlardan birine evinizi açabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle çalışma ortamınızda iletişim trafiği artabilir. Özellikle ofis dedikodularına dikkat edin 🙂 Cumartesi günü kariyerinizde süregelen krizleri çözmek için elinize fırsatlar geçebilir. Patronlarınız ile olan sıkıntılarınızı çözebilir, ilişkinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.