Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

21 Haziran 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, manevi konular, hayalleriniz, idealleriniz, yüksek öğrenim, yurtdışı, kariyer, finans gibi konular gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketi size hayalleriniz, idealleriniz gibi konuları sorgulatabilir. Bu konularda daha içe kapanık bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu enerjiyi gerçek hedeflerinizi belirleme konusunda kullanabilirsiniz. Yurtdışı ve yüksek öğrenim gibi gündemleriniz varsa, bu konularda kafa karışıklıklarına dikkat edin. Bu konularda biraz harekete geçmekte zorlanabilirsiniz veya ne istediğinize tam olarak karar veremeyebilirsiniz.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Venüs retro harekette yaşamış olabileceğiniz ruhsal sevgi arayışı hissinde artık rahatlıyorsunuz. Artık sevginizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Veya bunu yazıya dökebilirsiniz. Özel bir şekilde sevdiğinize söyleyebilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olanlara daha rahatlıkla yardım edebilirsiniz.

Mars’ın Koç burucuna geçişi kariyer alanınızı hareketlendiriyor. Uzun süredir ara verdiğiniz iş hayatınız artık hızlanabilir. İş arayışı içerisindeyseniz yeni iş imkanları karşınıza çıkabilir. uzun süredir beklediğiniz şirket içi bir yeniden yapılanma artık gündeminizde olabilir. Finans konusunda maddi yükümlülüklerin artması da söz konusu olabilir. İş hayatının hız kazanması maddi yükümlülükler yönünden sizi destekleyecektir.

Miras, nafaka gibi konularda süreç hızlanabilir. Sigorta, yatırım, banka işlemlerinizi toparlayabilirsiniz.

Aşk hayatınız da ise iş arkadaşları vasıtasıyla yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Kariyer çevrenizde yeni biriyle tanışmanız mümkün. Ancak şunu belirtmeliyiz ki ilişki için atacağınız her adım kalıcı olacaktır. Bitirme veya başlangıç her ne olursa sürekliliği konusunda emin olabilirsiniz.

Sağlık konusunda turp gibisiniz. Maşallah.

 

Yengeç , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.