Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

21 Aralık 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler, haftaya Jüpiter ve Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Etki aldığınız alanda hayatınızda yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Sizlerin borçlar, miraslar ve başkalarıyla paylaştığınız paralar ile ilgili alanda yaşanacak. Miras konularında netlik ve tamamlanmalar yaşanabilir. Hayatınızda olan krizlerle ilgili yapılanmalar meydana gelebilir. Aynı gün Güneş burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki 1 aylık dönemde odağınız evlilik ve ikili ilişkilerinizde olabilir. Bu süreçte evlilik düşünebilirsiniz, ciddi ilişkilere çekilebilirsiniz. Merkür de Oğlak burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönem eşinizle veya partneriniz ile iletişiminiz artabilir. Aklınız onda kalabilir. Hafta ortasında ilişkiniz ve kariyeriniz arasında kalabilirsiniz. Eşinizle iş yüzünden çatışabilirsiniz. Perşembe iletişiminizde yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden kırılabilirsiniz. Sizde söylediklerinize dikkat edin, başkalarını kırmayın. Özellikle eş ile tartışmalara açık olabilirsiniz. Cuma günü eşiniz veya partneriniz ile hayallerinizi paylaşabilir ve destek görebilirsiniz. Hafta sonu duygusal konularda kırılmaya açık olabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.