Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Haftaya sosyal medyanıza odaklı başlayabilirsiniz. Bildirimler ile uyanmış olabilirsiniz ? Salı günü itibariyle aile içindeki karmaşalar artık sonlanıyor. Evinizde yaşadığınız teknik sorunlardan da artık kurtulabilirsiniz. Ayrıca, çevrenizden maddi destek görmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde çok harcama yapıp, borçlanmamaya dikkat edin. Aynı gün, aile içindeki krizleri çözmek için adım atabilirsiniz. Bu krizler maddi konularla ilgili olabilir. Çarşamba günü kariyerinizde önemli gündemler oluşacak. İşinizde mutsuzsanız istifa kararı alabilirsiniz. Cuma günü partneriniz ile aranızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Ailenizin baskısını ona yansıtmanız ilişkinizde sorunlara sebep olabilir. Cumartesi günü itibariyle odağınız daha keyifli konulara kayıyor. Aşk hayatınız sizin için önem kazanacak. Daha fazla eğlenmek istediğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç.

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.