Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, haftanın ilk günü arkadaşlıklarınızla ilgili ani değişimler yaşanabilir. Bu değişimler krizlerden kaynaklanabilir. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız paylaştığınız paralar, miraslar, krizlerde olabilir. Çarşamba günü civarında ise hayalleriniz, hedefleriniz için aksiyon almak isteyebilirsiniz. Bu süreçte ani gelişen olaylar kalabalık gruplara girmenize sebep olabilir. Hafta sonu maddi krizler yaşanabilir, harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var. Bunun yanında partneriniz ile seyahate çıkmak isteyebilir, onunla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Eğer hayatınızda biri yok ise bu dönemde sosyal medyadan biri ile tanışabilirsiniz. Pazar günü ise hayatınızdaki krizlerle ilgili gündemleriniz oluşabilir. Maddi konularla ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.