Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Hafta başında aşk hayatınızda bazı abartılı durumlar yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz var ise onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Çarşamba günü bir flörtünüz, ciddi ilişkiye evrilebilir. İlişkinizin güçlendiğini hissedebilirsiniz. Aynı gün arkadaş çevrenizde aniden tansiyon yükselebilir. Bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Cuma günü civarında arkadaşlıklarınız, sosyal çevreniz ile ilgili önemli gündemler oluşabilir. Bazı arkadaşlıklarınız bitebilir. Geleceğiniz ile ilgili kurduğunuz planları da değiştirebilirsiniz. Bu süreçte partnerinizden destek alacaksınız. Birlikte yeni planlar yapabilirsiniz. Pazar günü eğlenceye, hobilerinize fazla harcama yapabilirsiniz. Bu durum sizi borca sokabilir. Aynı gün ilişkinizde önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.