Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

15 Haziran 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar, yakın ilişkiler, genel ruh haliniz, dış görünümünüz, yaşam enerjiniz, kendinizi ortaya koyma şekliniz gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazanıyor olabilir.

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini dış görünüşünüz, kişisel motivasyonlarınız gibi konularda yaşayacaksınız. Dış görünüşünüzle ilgili değişikler düşünüyorsanız bunu Merkür gerilemesinden sonraya bırakmanızı tavsiye ederim. Tam olarak istediğinizden emin olamayıp kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Kişisel motivasyonunuzu etkileyen konularda çok fazla fikir değişikliğiniz olabilir.

 

Eşiniz, ortağınız ile ilgili uzun süredir hayatınız meşgul eden bir gündeminiz olabilir. Bu konu her ne ise sizin hayatınızda güçlü bir değişim dönüşüm yaratıyor diyebiliriz. Bu değişim ve dönüşüm enerjisi kişisel gelişimizi olumlu yönden etkilemektedir. Bu süreçte ufkunuzu genişletmek adına hayatınıza farklı bakış açıları katmanızı tavsiye ederim. İçinden çıkamadığınız konularla ilgili kitaplar okuyabilirsiniz, eğitimler alabilirsiniz. Jüpiter Retro harekette olduğu için kendinizdeki bu gelişimi biraz geç fark edebilirsiniz. Ancak bu süreç araştırmalarınız için oldukça çalışkan olacağınız bir süreci işaret ediyor.

Aşkla ilgili konularda yepyeni bir başlangıç içine girebilirsiniz. İlişkiniz yoksa yeni biri, varsa ilişkiyi ciddi boyuta taşımak, evliyseniz sorumluluklarınız artması belki çocuk, belki ev değişimi gibi konular gündeminizde olabilir.

Sağlıkla ilgili olarak diz, diş, cilt ve deri problemleri gündeme gelebilir, kemiklerde hassasiyetler olabilir.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması,  genel ruh haliniz, kişisel motivasyonlarınız gibi konularda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Genel sağlık durumunuzla ilgili bir probleminiz varsa bu konuda yeni adımlar atabilirsiniz. Hayatınızda yepyeni bir dönem başlıyor. Geçtiğimiz dönemlerde çok zorlandınız şimdi ise daha güçlü bir şekilde isteklerinizi elde edebilecek güce sahip olacaksınız. Hatta bu sene öyle bir sene olacak ki ben 2020 de değiştim dönüştüm ve bütün hayatımın miladıdır diyebileceksiniz.

 

Yengeç , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.