Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler ve Yükselen Yengeçler, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin iş ortamı, sorumluklar, günlük rutinler alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni bir iş ortamına geçebilirsiniz, hayatınızda yeni sorumluluklar oluşabilir, evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Sıkıntılı bir çalışma ortamından kurtulabilirsiniz. Hafta başında ilişkilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Flörtünüz, ciddi bir ilişkiye dönüşebilir. Güzel giden bir ilişki seviye atlayabilir hatta evlilik kararı alabilirsiniz.

Salı günü civarı işinizle ilgili güzel haberler alarak motive olabilirsiniz. Yükselmek isteyebilirsiniz, kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Bir süredir ilişkilerinizde yaşadığınız problemlerle ilgili çözümler bulabilirsiniz. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor. Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. İş ortamınızdan tanıdığınız biriyle duygusal yakınlık kurabilirsiniz. Kendinizi iş yerinde daha güzel ve alımlı hissedebilirsiniz. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var. Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor.  Sizin de içinde bulunduğunuz Öncü Burçları oldukça zorlayan Satürn Oğlak transitinin bitmesi sizi rahatlatacaktır. Özellikle ilişkileriniz, evliliğiniz ile ilgili sınavlar yaşadınız ve bu sürecin sonuna geldiniz. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir ve sizi mutlu edecek bir ilişki başlayabilir. Bu süreçte ilişkiniz devam ettiyse evlilik kararı alabilirsiniz.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte sınavlarınız finansal problemler, borçlar, krizler ile ilgili olabilir. Miras, nafaka gibi konularda zorluklar yaşayıp, çalışmak ve kendi paranızı kazanmak zorunda kalabilirsiniz. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Yaşadığınız krizleri fırsata çevirme şansınız olacaktır. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.