Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Hafta başında günlük rutinlerinizde, görevlerinizde daha fazla emek harcamaya başlayabilirsiniz. Sorumluluklarınız sizi daha fazla yorabilir. Bu 2 aylık süreçte sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Aynı gün partneriniz ile iletişiminiz artabilir. Aklınız fikriniz ilişkinizde olabilir. Cumartesi günü civarında ilişkinizde bazı sorunları çözememek, durumun değişmemesi sizi yıpratabilir. Pazar günü partneriniz ile aranızdaki laf dalaşı, tartışmalar canınızı yakabilir. Bugün sözlerinize dikkat edin ve tartışmalardan kaçının. Aynı gün bazı korkularınızın üstüne gidebilirsiniz. Terapiye başlama kararı alabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.