Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

YENGEÇ

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç, Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Haftaya sorumluluklarınıza odaklı başlıyorsunuz. Kafanızda yapılacak işler ile yataktan kalkabilirsiniz. Çarşamba günü sağlığınızdaki sorunları çözebilirsiniz. Küçük bir operasyon geçirerek sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Cuma günü aileniz ile ilgili çok keyifli gelişmeler yaşanabilir. Özellikle bir miras beklentiniz var ise çözülebilir. Ailenizin beklediği para, alacak eve girebilir. Cumartesi günü sağlığınız çok daha iyiye gidebilir. Kendinizi çok daha sağlıklı hissedeceksiniz. Pazar günü, aile içindeki sorumluluklarınızı düzenleyebilirsiniz. Ev içinde spor yapmaya başlayabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.