Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

10 Ocak 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler, hafta başında aklınıza yeni fikirler gelebilir, vizyonunuz genişleyebilir. Borçlarınız, paylaşımlı paralar ile ilgili yeni kararlar verebilirsiniz. Aynı gün, kariyerinizle ilgili krizler çözülebilir. Otorite figürlerle yaşadığınız sıkıntılara çözüm bulunabilir. Salı günü civarı arkadaş çevrenizle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Arkadaşlıklarınızda krizler çıkabilir. Çarşamba günü yılın ilk yeni ayı meydana geliyor. Plütonik Yeni Ay Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek. Bu derece yakınlarında gezegeniniz var ise daha çok etki alacaksınız. Son 3 yıldır uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sizlerin ikili ilişkiler, evlilik ve partneriniz ile ilgili alanda gerçekleşecek bu Yeni Ay bazı bitişleri getirebilir. Ayrılıklar veya yeni ilişkiler yaşanabilir. Bu süreçte ilişkiyle ilgili öğrendiklerinizi sorgulayarak kendinize yeni bir rota çizebilirsiniz. İlişkinizde partnerinizin ailesi sebebiyle problemler ve restleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi yaralayabilir. Hayalleriniz için attığınız adımların da sınırlandığını hissedebilirsiniz. Perşembe günü civarında ilişkiniz yok ise arkadaş çevreniz vasıtasıyla biriyle tanıştırılabilirsiniz. Aşk hayatınız birden canlanabilir. Günün devamında Güneş ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Bu haftanın kalanında da etkisini gösterecek. Önceki gün gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini hayatınızda kesin şekilde hissedebilirsiniz. İlişkiniz adına ciddi yenilikler yapabilirsiniz. Eski ilişkilerin bitip yenilerinin başladığı bir dönem olabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.