Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

31 Mayıs 2020

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

İnzivaya çekildiğimiz zamanlar, yardım kuruluşları, yurtdışı bağlantılı konuların günlük rutin işlerinizin, sağlık, çalışma ortamı, evcil hayvanlar ile ilgili konuların gündemde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, çalışma ortamı, sağlık, rutin olarak uğraştığımız her türlü iş ile ilgili artık bazı olayların sonuçlanması veya bu konularda farklı bir metotla ilerlemeye karar veriyoruz anlamına gelebilir.

Bu hafta kendi içimize döndüğümüz konular önem kazanabilir, ruhsal olarak farklı ve güzel duygu durumları içerisinde olabiliriz. Ruhsal olarak şifa aramak bize iyi gelebilir.

Birilerine yardım etmek, hastaneler, yardım kuruluşları gündemimizde olabilir. Ancak bunun uzak mesafelerde olması belki bizi zorlayabilir. Yardım edeceğim derken kendimizi feda etmek durumunda kalmamaya dikkat edelim.

Kişisel motivasyonlarımızla ilgili sosyal çevremizden veya iş arkadaşlarımızdan ani beklenmedik sürpriz konularda haberler alabiliriz. Bu güzel gelişmelerde dikkat etmemiz gereken kariyer alanında bizi zorlayacak olması. Belki bizi harekete geçirecek sosyal alandaki bu yeni projeler kariyer alanımızda bize daha çok efor sarf ettirecektir. Yurtdışı, yüksek öğrenim, kendimizi geliştirmek istediğimiz alanlar, uzak mesafeler, inançlar gibi konular bizi biraz zorlayabilir. Bu konularda irademizi ortaya çıkarmak isteriz ancak bunu daha yaratıcılığımızı ön plana çıkararak belki yazıya dökerek yapmamızda fayda var. Böylece yaşamış olduğumuz duyguları daha olumlu kullanabiliriz.

Yengeç , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.