Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç,  haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde başkalarının kaynakları gündeminizde olabilir.  Sizlerin eşinizin veya ailenizin parası ile ilgili konularında keyifli gelişmeler yaşanabilir. Aynı gün hayatınızda süren krizleri çözebilirsiniz. Ameliyat kararı alabilirsiniz. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. Miras konuları ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.  İş yaşamınızda süren krizleri çözmek için adım atabilirsiniz. Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. Arkadaşlarınızla iletişiminizde sorunlar çıkabilir, gerginlikler artabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.