Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Haftaya partnerinize odaklı başlıyorsunuz. İlişkiniz ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Çarşamba günü flörtünüz ile aranız gerilebilir. Bazı sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Hayatınızda biri yok ise hızlı tanışmalar yaşayabilirsiniz! Yeni tanıştığınız kişiler ile ilişkiniz tartışma ile başlayabilir. Perşembe günü çocuğunuz var ise onun sorumluluğu sizi zorlayabilir. Özellikle çocuğunuzun masrafı ile uğraşabilirsiniz. Cuma günü hobilerinizi sosyal medya yolu ile kazanca dönüştürebilirsiniz. Yaptığınız el işlerini, sanat eserlerini satmaya başlayabilirsiniz. Cumartesi günü bazı arkadaşlıklarınız ile aranızda iletişim sorunları olabilir. Bazı kopuşlar yaşayabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.