Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Hafta başında bir flörtünüz ciddi ve güçlü bir ilişkiye evrilebilir. İlişkinizde de güçlenebilirsiniz. Salı günü çalışma ortamınızda kandırılabilirsiniz. Özellikle size verilen sözler tutulmayabilir. Çarşamba günü aşk hayatınızda abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Küçük sorunları kriz haline getirebilirsiniz. Cumartesi günü ilişkiniz ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Sorunlu giden bir ilişkiniz bitebilir. Aynı gün sizi maddi açıdan rahatlatacak fırsatlar bulabilirsiniz. Pazar günü çalışma arkadaşlarınız ile ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ayrıca sağlığınızda da bazı sorunlar gündeme gelebilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.