Yengeç Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Yengeç Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Yengeç

Yeni Ay sizin ilişkiler ortaklıklar evinize gerçekleşmekte dolayısıyla bu konular ile alakalı yeni olaylar gündeme gelebilir ama Venüs sizin ilişkiler evinizde retro yaptığı ilişkilerle ilgili problemleriniz varsa bu konuda size fırsatlar verecektir. Ayrıca daha evvelden açmak istediğiniz davalar varsa bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Ocak ayının ortasında iş arkadaşlarınızdan kaynaklı inançlarınız da zedelenme ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Dolunay sizin tüm hayatınızı etkileyebilir artık birtakım olayların aydınlanma vakti gündeme gelebilir özellikle ilişkiler konusu ile alakalı kafanız karışık ise aydınlanma gibi durumlar söz konusu olabilir. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber yeni ortaklıklar kurabilir, taşınabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.