Yengeç Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Yengeç Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Yengeç

Ay başında kariyerinizde yeni atılımlarınız olabilir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. 5 Nisan’dan itibaren sosyal medya üzerinden flörtleşebilirsiniz. 11 Nisan’dan itibaren sosyal çevreniz ile daha çok iletişimde olabilirsiniz. 15 Nisan’dan itibaren eğitimleriniz ile daha fazla uğraşabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için çalışabilirsiniz. 16 Nisan’da ailenizde önemli gündemler ortaya çıkabilir. Ev taşımaya karar verebilirsiniz. 20 Nisan itibariyle sosyal çevrenize ve arkadaşlarınıza odaklanabilirsiniz. 30 Nisan’dan itibaren iç sesinizi daha fazla dinleyebilirsiniz. Ay sonunda hayalleriniz ve gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için önemli kadersel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.