Yengeç Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

Yengeç Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Yengeçler;
Ayın başlangıcında çok güzel bir Yeniay sizi bekliyor. Özellikle sosyal medya konularınız, eğitim ve öğretim ayrıca yurt dışı ile alakalı konularınızda yenilikler meydana gelebilir. Ardından maddi gelirlerinize enerjinizi harcayabilirsiniz. Belki ameliyat konuları aktif olabilir. Ardından zihniniz yeni eğitim fikirleri ve sosyal medya konularına oldukça çalışabilir. Sosyal medyada oldukça iletişim halinde olabilirsiniz. Dolunayın etkisi ile beraber kısa seyahatler gündeme gelebilir, bazı evrak durumları ile uğraşabilirsiniz. Ayın sonu itibari ile algınız ailenize yönelik olabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.