Yengeç Burcu (Kasım 2022 Aylık Burç Yorumları)

28 Ekim 2022

Yengeç Burcu (Kasım 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Yaptığınız işlerden beklemediğiniz şekilde para kazanabilirsiniz. Günlük işlerinizle, çalışma ortamınızla ilgili farkındalıklar kazanabilirsiniz. Var olan düzeni değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunu gerçekleştirirken gerçekçi hedeflerle ilerlemelisiniz. Kontrollerinizi yaptırmak için adım atabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.