Yengeç Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Yengeç Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, 5 Kasım’da aşk hayatınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir aşk hikayesine başlayabilirsiniz. Çocuğunuz var ise onun hayatında yeni başlangıçlar olabilir. Aynı gün itibariyle, ilişkileriniz ciddiyet kazanabilir. Flörtünüz ciddi bir ilişkiye dönebilir. Bu süreçte evlilik kararı alabilirsiniz. 6 Kasım’dan itibaren size keyif verecek konuşmalar yapabilirsiniz. Eğleneceğiniz, keyifli sohbetler yapabilirsiniz. 19 Kasım civarında sosyal çevreniz ile ilgili önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Bazı arkadaşlıklarınızı artık bitirebilirsiniz. Ayrıca gelecek planlarınızı da değiştirebilirsiniz. 22 Kasım itibariyle odağınız sağlığınıza kayacak. Sağlığınız için günlük rutinlerinizi değiştirebilirsiniz. 24 Kasım itibariyle çalışma ortamınızda iletişim artacak. Çalışma arkadaşlarınız ile daha fazla iletişim kuracaksınız. Zihniniz sorumluluklarınızda olacak.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.