Yengeç Burcu (Eylül 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Ağustos 2022

Yengeç Burcu (Eylül 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay çantanızı alıp evden çıkacak ve gezmelere doyamayacaksınız. Sık sık seyahat ederken ulaşımda bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Haberleşme ve iletişim konularında problem yaşamamak için planlı olmanızda fayda var annem. Çalıştığınız yerde yurtdışıyla ilgili bir işin sorumluluğunu alabilirsiniz. Aynı zamanda kariyer hayatınızda bir yükseliş söz konusu olabilir. Kendiniz kanıtladığınızı düşünerek biraz rahatlama yaşayabilirsiniz. Eğer ev arayışınız varsa bu dönem hızlı bir şekilde ev bulup taşınabilirsiniz. Yeni evin getirdiği enerji size iyi gelirken evinizle haşır neşir olacağınız günler geçirebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.