Yengeç Burcu (Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

29 Eylül 2022

Yengeç Burcu (Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay küçük bir valiz hazırlayıp oradan oraya gezmek isteyebilirsiniz. Elinize çantanızı alıp her yerde birileriyle tanışıp hoş sohbetler içine girebilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni bir işe başlama durumunuz söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak size başarılı bir kariyer getirirken temiz bir sayfa açabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda gelgitler varsa bu dönem sorunlarınızı tamamen çözeceğiniz bir dönem olacak. Ayın sonuna doğru kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Evden çıkmak istemeyebilir, biraz yalnız kalarak deşarj olabilirsiniz. Sosyal başlayıp asosyalliğe doğru geçebileceğiniz bu ayda kendi isteklerinizi ön planda tutmaya özen gösterin annem.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.