Yengeç Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Aralık 2021

Yengeç Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Ay başında sağlığınız ve günlük rutinleriniz ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili son 1.5 yılda uğraştığınız konuyu artık çözüme ulaştırmak için adım atabilirsiniz. Bu süreçte günlük rutinlerinizi değiştirebilirsiniz. Yeni alışkanlıklar elde edebilirsiniz. 13 Aralık’tan itibaren spora başlayabilirsiniz. Ayrıca çalışma ortamınızda hareketlilik artabilir. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda agresyon yaşanabilir. Aynı gün itibariyle partneriniz ile önemli konuşmalar yaptığınız bir sürece giriyorsunuz. İlişkiniz ile ilgili önemli kararlar da alabilirsiniz. 19 Aralık’ta sağlığınız ile ilgili şifalanacaksınız. Sağlık sorunlarınız artık bitebilir. Bazı korkularınızın da üzerine gidip yenebilirsiniz. 20 Aralık itibariyle ilişkilerinizde bazı sınavlar verebilirsiniz. Özellikle ciddi bir ilişkiniz var ise partnerinizin size verdiği değeri sorgulayabilirsiniz. İlişkinizde bazı sorunları deneyimleyebilirsiniz. Bu süreçte eski partneriniz kapınızı çalabilir. 21 Aralık’tan itibaren odağınız ise tamamen ilişkinize ve partnerinize geçiyor. İlişkide olmak sizin için önem kazanacak. 29 Aralık’ta başlayan süreçte ise yurtdışına seyahat etme şansı elde edebilirsiniz. Bol bol gezeceğiniz bir sürece giriyorsunuz tadını çıkarın. Ayrıca bu dönem yeni eğitimlere başlamak için de şahane olacaktır.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.