Yengeç Burcu (8-14 Temmuz 2024 Haftalık Burç Yorumu)

7 Temmuz 2024

Yengeç Burcu (8-14 Temmuz 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Maddi ve manevi değerleriniz, finansal kaynaklarınız bu haftanın konuları arasında olacak. Sosyal çevrenizde statünüz değişime uğrayacak, yeni ilişkiler yaşayabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz anda aşk kapınızı çalabilir. Söylemek istediklerinizi ifade edebileceğiniz bir hafta olacak. Duygusal yüklerinizden kurtulacaksınız.  Tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz. Hayata bakışınızın değişmesiyle  enerjinizi çevrenizdekilerde hissedecek.  İdeallerinize kavuşmak istiyorsanız işe ben diyerek başlayın.  Yeni eğitimler alarak kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.  Finansal açıdan şanslı bir dönem olacak. Kendiniz için harcama yapabilirsiniz. Ortaklaşa para konularınız varsa uzlaşma yolu ile ilerleyin.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.