Yengeç Burcu 8 – 14 Nisan 2019

8 Nisan 2019

Yengeç Burcu 8 – 14 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,

Bu hafta başında kendi motivasyonlarınız, imajınızla ilgili konularda yenilikler yapabilirsiniz. Yeni bir dil, eğitim almak istiyorsanız bu hafta bu konulara ağırlık verebilirsiniz. Fakat yanınızda çalışan insanlar ve sağlıkla ilgili konularda problemler yaşama riskiniz var ve bu iki konu da stres kaynaklı olabilir.

Eş ve ortaklı işlerinizde gergin bir hafta yaşayabilirsiniz. Bu hafta çok fazla sınırları zorlamamak gereken bir süreçtesiniz. Güç savaşları vermek size zarar verebilir.

Venüs Neptün kavuşumu yurtdışı bağlantılı işler, akademik konular alanında olacak. Dolayısıyla bu alanlarda aşk konularında da şanslı olabileceğiniz için okul ya da yabancı insanlarla aşk yaşama şansınız var. Aynı zamanda kendinizi ruhsal olarak da iyi hissedebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Jüpiter retrosunu, yanınızda çalışan insanlar, sağlık, evcil hayvanlar alanında yaşayacaksınız. Eğer bu konularda problemleriniz varsa çözmek için şansınız olduğu bir sürece giriyorsunuz. Özellikle de 14 Nisan tarihinde Güneş’in Jüpiter’le yapacağı uyumlu açı sayesinde bu konularda daha şanslı olabilirsiniz.

Bir ilişkiniz varsa bu hafta biraz kendinizi hapsolmuş gibi hissetme riskiniz de var.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.