Yengeç Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ağustos 2022

Yengeç Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya dışarıdan gelecek bir destekle maddi konularda rahatlama yaşayarak başlıyorsunuz. Elinize geçecek bu para sizi neşelendirebilir.  Kariyer hayatınızda yaşanabilecek gelişmeler özgüveninizi artırabilir. Para ve iş anlamında keyif alacağınız bir dönem yaşayabilirsiniz. Aile içinde bazı manipülatif tartışmalara girerek kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Odağınız hafta boyunca parasal konularda olurken arkadaşlarınızdan duyacağınız parlak fikirler sizi yeni düşüncelere itebilir. Bu dönem paraya verdiğiniz değer artarken zaman zaman arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Haftanın sonuna doğru yurtdışı bağlantılı bir konudan haber alarak hayal kırıklığı yaşarken bazı insanlardan borç alarak istediklerinizi yapmayı düşünebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.