Yengeç Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mart 2022

Yengeç Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Yengeçler;

Bu hafta yurt dışı konularınız ve eğitim konularınız çok fazla aktif. Zihniniz sosyal medya konuları ile alakalı çalışmaya başlayabilir, sosyal medyada görünür olmak, yeni ve yaratıcı fikirleri sosyal medyada göstermek gibi konular yaşayabilirsiniz. Eğitim almak ve vermek ile ilgili konularda algınız olabilir, fikirler üretebilirsiniz. Fakat biraz dikkatli olmalısınız, dağılmadan hareket etmeniz gerekiyor. Eşinizin kardeşleri ile beraber sosyalleşmek kısa seyahatler yapma gibi durumlar söz konusu olabilir. Ortağınız ile beraber seyahate çıkabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınız ile konuşmak odak noktanız olabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.