Yengeç Burcu (5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Haziran 2023

Yengeç Burcu (5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken değer verdiğiniz şeyler, sahip olduklarınızla ilgilenebilirsiniz. Maddi anlamda şanslı olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere ve kendinize karşı cömert davranabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. Finansal açıdan endişe duymanıza gerek olmadığını önünüze çıkan fırsatları görünce anlayabilirsiniz. Farklı gruplar içerisinde olmak, yeni fikirlere açık olmak bu hafta size iyi gelecektir. İşbirlikçi ve katkı sağlamak isteyen yanınızı kullanabilirsiniz. Kendinizden emin olmak istiyorsanız her söylenenden uzak durmanız iyi olacaktır. İkili ilişkilerinizde kıskanç ve bencil yaklaşımlarda bulunmamaya dikkat etmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla birlikte iken kurduğunuz iletişim tarzını özel ilişkiniz de uygulamanız iyi olacaktır. Düşüncelerinizi kendinize saklamamalısınız. Sosyalleşmek isterken kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.