Yengeç Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

3 Aralık 2022

Yengeç Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Günlük işleriniz, çalışma ortamınız, yurtdışı bağlantılı konular, genel ilişkileriniz haftanın gündem maddeleri olacak. İşinizle ilgili konularda eğitim almak zorunluluğu olabilir, ikisini bir arada yürütmekte zorlanabilirsiniz. İş yerinizdeki kadın arkadaşlarınızla uyum ve işbirliği konusunda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Enerjinizi gereksiz yerlere harcayabilirsiniz. Ev kazalarına karşı dikkatli olmanızda yarar olacaktır. Partner ilişkinize sorumluluk duygusu ile yaklaşacak, karşınızdaki kişiyi ciddiye alacaksınız. İletişim içinde olmak isteyeceksiniz. Eğer bekarsanız seçici olacaksınız.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.