Yengeç Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

3 Temmuz 2022

Yengeç Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya arkadaş gruplarınızla yapacağınız keyifli etkinliklerle başlıyorsunuz. Aidiyet hissini kendi içinizde oturtacağınız bir dönemdesiniz. Kariyer hayatınızda gelişecek iyileşmeler kendinizi biraz salmanıza sebep olabilir, dikkat edin annem. Bu hafta dış görünüşünüzle detaylı bir şekilde ilgilenebilirsiniz. Bu dönem insanlara bir şey anlatarak rahatladığınızı düşünürken herkese sırlarınız vermemeye özen gösterin. Arkadaşlarınızın sizin için hazırlayacağı sürprizler sizi oldukça mutlu edebilir. Değerlerinize karşı sergilediğinizi tutum iş hayatınızda sizi biraz zorlayabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.