Yengeç Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Ocak 2022

Yengeç Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç,

Salı günü Kova burcundaki yeniayın etkisiyle maddi anlamda yenilikler yaşayabilirsiniz. Hafta orası ilişkileriniz ile alakalı iletişiminiz durabilir, sıkıntılar olabilir. Cuma günü babanızın veya eşinizin maddi desteğini görebilirsiniz. Cumartesi günü evlilik ile alakalı kararlar verebilirsiniz, evlenme teklifi alabilirsiniz. Cumartesi günü itibari ile ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntılar bitiyor. Pazar günü ortak işlerinizi topluma gösterme isteğiniz ile haşır neşir olabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.