Yengeç Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

29 Ekim 2022

Yengeç Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Flörtleriniz ya da çocuklarınızla ile ilgili ilişkilerinizi gözden geçirme ihtiyacı duyabilirsiniz. İletişim biçiminizi yenilemek isterken, eski alışkanlıklarınızı bırakmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Ebeveynleriniz, sosyal ilişkileriniz ile ilgili geçmiş yaşadıklarınız aklınıza gelebilir. Kendi yeteneklerinizi ortaya çıkarmak isterken sosyal çevrenizden destek göremeyebilirsiniz. Tek başınıza da başarılı olduğunuzu deneyimleyebileceğiniz bir hafta olabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.