Yengeç Burcu (30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ocak 2023

Yengeç Burcu (30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortak kazanımlarınız, alacaklarınız ve borçlarınız, dönüşümleriniz ile geçecek bir hafta olacak. İşlerinizi toparlamak için uzak seyahatlere çıkabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarını yönetirken kazanç sağlayabilirsiniz. Genellikle sosyal gruplar içinde olmaktan memnun olacaksınız. Ancak özgün tarzınızla hareket edecek, ilişkilerinizde mesafenizi koruyacaksınız. Beklemediğiniz bir yerden para gelebilir. Fazla çaba sarf etmeden işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Başkaları için emek harcamanız özgürlüğünüzü kısıtlayabilir. Kendi ihtiyaçlarınıza yönelmek isteyeceksiniz. Ufkunuzu genişletmek için yolculuk planları yapabilirsiniz. Hareket enerjinizin sizi yanlış yerlere sürüklediğini fark edebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.