Yengeç Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Mayıs 2022

Yengeç Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yengeç

Haftanın ilk günü şifa çalışmalarına başlayabilirsiniz. Mental ve fiziksel rahatsızlıklarınızın çözümünü bulabilirsiniz. Hafta sonu itibariyle arkadaş ortamınızda yaşadığınız iletişim sorunları çözülebilir. Bu süreçte aranızın bozulduğu arkadaşlarınız ile arayı düzeltebilirsiniz. Fakat aynı gün itibariyle yaşamınızdaki krizleri çözmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca aileniz veya partnerinizden kaynaklı maddi gelirlerde problemler yaşanabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.