Yengeç Burcu (3 Ocak 2022 -9 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

2 Ocak 2022

Yengeç Burcu (3 Ocak 2022 -9 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Yengeç;

Haftaya Oğlak burcundaki Yeniayın etkisiyle başlıyoruz. Dolayısıyla ikili ilişkiler, ortaklıklar, eş ve hukuk konularınızda yenilikler gündemde olabilir. Hafta ortasında Venüs-Neptün uyumlu açısı sebebiyle ilişkilerinizde problem yaşadığınız konuların aslında problem olmadığını fark edebilirsiniz. Ayrıca bazı hukuk konularında imzalar söz konusu olabilir, ortağınız ile birlikte daha önce planlanmış bir eğitim verebilirsiniz. Tek ihtiyacınız sadece biraz çaba.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.