Yengeç Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

29 Nisan 2019

Yengeç Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,

Bu haftanın öncelikli konusu, yurtdışı bağlantılı işler, inançlar, akademik konular, kariyeriniz, sosyal statünüz, ününüz, arkadaş çevreniz, partiler ve organizasyonlar olabilir.

5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Yeniay’ını arkadaş çevreniz, kariyerden kazandığınız paralar, kalabalık yerler, partiler ve organizasyonları temsil eden alanda deneyimleyeceksiniz ve bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Satürn retrosunu da açık düşmanlar, eş, ortaklı işler alanında yaşayacağınız için bu konularda hak ediş durumları gerçekleşecektir. Bu süreçte partnerinizin ya da düşman gördüklerinizin hakkını yemediyseniz bu alandaki isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte evliliğinizde problemler varsa çözüme ulaşabilir. Bu durum size göre değişmektedir. Bu evlilik kararı almak, boşanmak ya da evlilikteki problemlerin tamamen çözümü şeklinde olabilir. Burada önemli olan bu konularla ilgili karmadan ya ödülünüzü ya da cezanızı alacağınız şeklinde olabilir.

Sağlık, yanınızda çalışan insanlar, evcil hayvanlar, kiracılarla ilgili problemleriniz varsa bu hafta bunları çözme konusunda şanslısınız.

Aşk ve çocukla ilgili konularda korkularınızla yüzleşmek ve bunları yenmek adına şanslı bir haftasınız.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.