Yengeç Burcu (29 Ağustos – 4 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Ağustos 2022

Yengeç Burcu (29 Ağustos – 4 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya beni çekemeyen kudursun diyerek başlıyorsunuz. Sizinle sorunu olan insanlara karşı kavgacı ve sert bir tutum sergileyebilirsiniz. Bence kimseye cevap vermeyin annem sonuçta siz çok özelsiniz. Kariyer hayatınızda başarılarla ve şanslarla dolu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönem terfilere ve zamlara hazır olun. Ailenizle kuracağınız iletişim konularında bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz ve sizi anlamadıklarını düşünebilirsiniz. İşinizdeki yoğunlukla beraber ailenizle iletişiminizde kopmalar yaşanması söz konusu olabilir fakat bunun farkında olduğunuz sürece bu konuyu kolaylıkla aşabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.