Yengeç Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

28 Ocak 2019

Yengeç Burcu 28 Ocak – 3 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,

Bu haftanın en keyif alacağınız alanı kendi dönüşümünüz için çok bilinmeyen, gizli konulara merak sarmak olabilir. Çok fazla para harcama riskiniz var. Para alış verişi, yatırımlar, sizin kendinize verdiğiniz değerler gündemde olabilir.

Kariyer ve ortaklı işler, eşle ilgili konularda gerilimli bir süreç içinde olabilirsiniz. Kendinizi patlamaya hazır volkan gibi hissedebilirsiniz. Bu durumda bir anda patlamalar yaşama, güç çekişmelerine girme size dezavantaj sağlayabilir. Bu haftayı biraz daha sakin atlatmaya çalışmanızı tavsiye ederim.

Bu süreçte sevginizi hayvanlara adamak sizi rahatlatabilir ya da bu problemlerinizi günlük rutin işlerinizi hallederek unutabilirsiniz.

Yurtdışı ve akademik konularla ilgili hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir süreçtesiniz ve bunu yaparken de birinden destek almak işlerinizi daha kolay halletmeniz adına size destekleyebilir.

Bu haftayı kişisel bakımınıza ayırmak, spa, masaj, kuaför gibi kendinizi şımartacağınız işlere adamak hem ruhunuza hem de fiziğinize iyi gelebilir. Uzun zamandır kendinizi ihmal etmişseniz bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”50″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.