Yengeç Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

Yengeç Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

YENGEÇ

Haftanın ilk günü hayatınızdaki krizleri çözmek isteyebilirsiniz. Bir estetik operasyon yaptırabilirsiniz. Salı günü aşk hayatınızda kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca çocuk haberi de alabilirsiniz. Cuma günü civarında kariyeriniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni iş başlangıcı yapabilirsiniz. Cumartesi günü patronlarınızın bazı tavırları sizin canınızı yakabilir. Pazar günü kariyeriniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Toplum önü imajınızı düşünebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.