Yengeç Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

Yengeç Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta yeni bir işe başlayacaksanız güzel arkadaşlıklar ve iletişimler kuracağınız bir ortama da girmiş olacaksınız. Kalıcı işler yapmak için emek vermeniz gerektiğini biliyorsunuz ve bunun için çaba gösteriyorsunuz. Bazen bu çabalarınız sırasında agresif tutumlar sergileyebiliyorsunuz ama az sabırlı olun annem. Her şeyin en iyisini isteyen bakış açınız kariyer hayatınızda size başarılar getirecek. İlişkinlerinizde ve ortaklıklarınızda zorlayıcı ve gergin bir dönemden geçebilirsiniz, sakin kalmakta fayda var. Haftanın sonuna doğru yeni fikirler ve projeler tasarlayabilmek için biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı anlaşmalarınızda verilen sözlerin tutulmadığını görerek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.