Yengeç Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Haziran 2023

Yengeç Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken motivasyon kaynaklarınız, hayat amacınız, fiziksel görünümünüz etkili olacaktır. Farklı bakış açılarını anlamaya çalışırken kendi fikirlerinizden uzaklaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi insanları harekete geçirmek için kullanabilirsiniz. Finansal yatırımlarınızı yaparken düşünerek hareket etmeniz yararlı olacaktır. İletişime açık olacaksınız ancak eleştirilere duygusal tepkiler verebilirsiniz. Kendinizi önemseyeceğiniz bir hafta olabilir. Duygusal anlamda iyi olduğunuzda motivasyonunuz artabilir. Çevrenizdeki insanlardan hassasiyet bekleyebilirsiniz. Sevgi dolu enerjiniz insanlar tarafından fark edilebilir. Duygusal davranıp hedeflerinizden vazgeçmemelisiniz. Yardımlaşma ve sorunlara çözüm bulma becerinizle yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Yeni fikirler ve gruplara dahil olmak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Sosyal çevreniz sayenizde fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Sıra dışı gruplar içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.