Yengeç Burcu (26 Aralık 2022-1 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Aralık 2022

Yengeç Burcu (26 Aralık 2022-1 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yakın ilişkileriniz, ortaklıklarınız, evliliğiniz, anlaşmalarınız ile bu yılın son haftasını tamamlayacaksınız. Mistik ve felsefi dünyanızı evliliğinizde ya da ortaklarınızla ilişkinizde uyumu yakalamak için kullanabilirsiniz. Bekarsanız evlilik kurumunu önemseyebilirsiniz. Ortaklarınızla ilişkinizi kalıcı hale getireceksiniz. Evliliğinizde sorumluluk duygusu ile harekete geçmeniz ve sabırlı davranmanız ilişkiniz adına iyi olacaktır. Kontrolcü davranabilirsiniz. Var olan sorunları duygusal davranmadan çözeceksiniz. Melankolik davranabileceğiniz hafta sonu, yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Yeni yıla girerken eşiniz, ortağınızla olan güç savaşını bırakacak, ilişkilerdeki değerinizin farkına varacaksınız.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.