Yengeç Burcu (25 Temmuz – 31 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Temmuz 2022

Yengeç Burcu (25 Temmuz – 31 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta kendinize yatırım yaparak iş hayatınızda yüklü paralar kazanabilirsiniz. Ticaret hayatınızdaki bu gelir artışı bazı gruplarla gerilmenize ve tartışmanıza sebep olabilir. İşinizle ilgili verdiğiniz maddi emeklerden karlar elde etmeye başladıkça keyfiniz yerine gelebilir ve kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Kariyerinizde gerçekleşecek gelişmeler size başarının kapılarını açabilir. Hafta ortasında bazı iş anlaşmalarına imza atabilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Atacağınız tüm imzalarda ve yapacağınız sözleşmelerde iyice okumaya ve didiklemeye özen gösterin annem. Haftanın sonuna doğru kendinize daha çok vakit ayırmak isteyebilirsiniz fakat iş yoğunluğunuz nedeniyle kendiniz için bir şeyler yapmaya zaman yaratamamak sizi biraz zorlayabilir.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.