Yengeç Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Eylül 2023

Yengeç Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, projeleriniz, gruplar ve organizasyonlar bu hafta sizi meşgul edecek konular olacak. Sosyal çevrenizde size faydası olacak kişilerle iletişiminizi arttırabilirsiniz. Projelerinizi ve planlarınızı gerçekleştirmek için sağlam adımlar atabilirsiniz. Hareketliliğiniz artacak, ekip çalışmalarından fayda sağlayabilirsiniz. Sosyalleşmek enerjinizi dağıtmanıza da fayda sağlayacaktır. Gruplar içinde etkinliğinizi arttırmak ve kendinizi göstermek için harcamalar yapabilirsiniz. Aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz ancak, arkadaşlıklarınız uzun soluklu olmayabilir. Farklı görünmek isterken kendi değerlerinizden uzaklaşmamaya çalışın. Planlamadığınız yolculuklar çıkabilir. Geleceğe dair alternatif planlarınızı uygulamak isteyeceksiniz. Hayat rotanız aniden değişim gösterebilir. Yeni şeyler öğrenmenize katkı sağlayacak insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.