Yengeç Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

Yengeç Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, Hafta başından itibaren ilişkilerinizde daha fazla mücadele edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. İlişkide istediğinizi almak için yeterli motivasyonunuz olacaktır. Eğer hayatınızda biri yok ise hareketli bir sürece giriyorsunuz. Bir ilişkiye başlamak için bu haftanın bitmesini beklemenizi tavsiye ederim. Çarşamba günü itibariyle ortaklı işlerinizde bazı iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Partneriniz ile de yanlış anlaşılmalar yaşamamaya dikkat edin. Karşınızdaki kişiler ile iletişiminizin açık ve net olması çok daha iyi olacaktır. Cumartesi günü ilişkiniz ile ilgili bir karar almak isteyebilirsiniz. Partneriniz ile tartışabilirsiniz. Bu günler kalıcı kararlar almak için uygun değil. Birkaç gün beklemeniz iyi olacaktır. Pazar günü itibariyle ilişkilerinizde yaşadığınız sorunlar artık son buluyor! Partneriniz ile olan sorunlarınızı çözülebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için de güzel fırsatlar bulabilirsiniz. Aynı gün aniden büyük bir harcama yapma eğiliminde olabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.