Yengeç Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2022

Yengeç Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta aileniz ve partnerleriniz arasında kalabilirsiniz, biraz yalnız kalmak size kendinizi daha iyi hissettirecek. Belki bir tatil ya da farklı bir konuda eğitim almak iyi gelecektir. Zihniniz daha çok hayattan keyif aldığınız konulara yönelecek. Sizi mutsuz eden konulardan ayrılma vakti geldi. Eğer çocuk sahibi olmak isterseniz destekleniyorsunuz. Eski aşklar gündeme gelebilir. Eskiden sevdiğiniz bir hobinizi tekrar hayata geçirebilirsiniz. Riskli yatırımlar sizi daha fazla cezbedebilecektir. Eşinizin işiyle ilgili değişimler de bu dönemin konusu olabilir. Eğitim hayatınızda başarılarınızdan söz ettirebilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.