Yengeç Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

21 Ocak 2023

Yengeç Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yenilenmeniz, ortaklaşa paralarınız, alacak ve borçlarınız haftanın konusunu meydana getirecek. Alacaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Eşiniz vasıtası ile maddi gelir elde edeceksiniz. Birlikteliğinizde sahiplenici, tutkulu ve kıskanç olacaksınız. Önemli işlere imza etmek isteyecek, güçlü kişilerden destek alacaksınız. Ancak kimseye de borçlu kalmak istemeyeceksiniz. Partnerinizle romantik yolculuk planları yapacaksınız. Eğer yalnız iseniz yurtdışı bağlantılı biri ile tanışabilir ve flört edebilirsiniz. Sizi dinleyecek ve anlayacak bir partner arayışınız olacak. Aynı zamanda kariyerinizde hedef belirlemeye çalışmanız sizi yoracaktır. Finansal konularda ilerleme kaydedebilmek için yakın çevrenizden aradığınız desteği bulmakta zorlanacaksınız.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.