Yengeç Burcu (22-28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ocak 2024

Yengeç Burcu (22-28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklaşa işleriniz, ikili ilişkileriniz, ortaklaşa gelirlerinizle ilgili konuların gündem olacağı bir hafta olacak. Düzenli olmayan, yolunda gitmeyen ortaklıklarınız ve sorun yaşadığınız evliliklerinizde karar aşamasına gelebilirsiniz. Randevularınızı verirken dikkatli olun, karışıklık yaşamayın. Gücünüzü ve yapabileceklerinizi fark edemeyebilirsiniz. İlişkilerinizde duygularınızı göz ardı etmeyin. Gruplar içinde farklı ve özgür olmak isteyebilirsiniz.  Orijinal yönünüzü göstermek için sosyal çevrenize ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Planladığınız ortaklıklı işlerinizi ya da evlilik teklifinizi gerçekleştirmek için koşullarınız uygun olacak. Yurtdışı bağlantılı sorumluluklarınız artabilir. Yabancı ortaklı işler gündeminize gelecek. Tahmin etmediğiniz ortaklıklar yapabilirsiniz. Gelecek planlarınızın değişebileceği bir süreç olacak. Bağımsızlığınızı engelleyecek işlerin içinde olmak istemeyeceksiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.