Yengeç Burcu 22 – 28 Nisan 2019

22 Nisan 2019

Yengeç Burcu 22 – 28 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,

Ay’ın haritanızda etkisine bakacak olursak sağlık, evcil hayvanlar, günlük rutin işler, yanınızda çalışan insanlar, eş, ortak, davalar, duruşmalar, eşin, ortaklı işlerin parası, krediler, harcamalar ve sigorta işlemleri olabilir.

Güneş Uranüs kavuşumu ise haritanızın sosyal çevre alanında gerçekleşeceği için, sosyal çevrenizle ile ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler, yapısal değişiklikler, fırsatlar gündeminize gelebilir. Ayrıca kariyerden kazandığınız paralarda da yeni fırsatlar, zamlar yaşanabilir. Fakat bunlar sizin beklediğinizin altında da olabilir.

Mars Neptün karesi haritanızın bilinçaltı konuları, gizli kalmış konular sırlar ve yurtdışı bağlantılı işler, inançlar, akademik konular, seyahatler ve uzak eğitimler alanlarında etkili olacak. Dolayısıyla bu alanlar hayal kırıklıklarına, yanlış anlaşılmalara açık olduğu için vize, evrak işlemleri, seyahat acenteleri ile yaptığınız sözleşmeler konusunda çok dikkatli olmak da fayda var.

Kariyerle ilgili konularda yaralarınız varsa şifalanabilirsiniz, yaralarınızı sarabilirsiniz. Beklediğiniz iş teklifleri gelebilir, iş arkadaşlarınızdan özellikle de bir kadın figüründen yara almışsanız bu konuda çözüme ulaşabilirsiniz ancak bu alanda çok sakin kalmalı ve tepkisel olmamalısınız.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.