Yengeç Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu

20 Mart 2022

Yengeç Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu

Yengeç

Haftanın ilk günü yabancı dil eğitimine başlayabilirsiniz. Aynı zamanda astroloji eğitimine başlamak için de ideal zamanlardasınız. Yeni başlayan astroloji eğitimlerimle astroloji öğrenip kendinize yeni bir vizyon katabilirsiniz. Salı günü ameliyat gündeminiz olabilir. Aynı zamanda maddi sorunlara da açık bir süreçtesiniz harcamalarınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü çok istediğiniz bir seyahati planlayabilirsiniz. Özellikle yurtdışı planı yapabilirsiniz. Cumartesi günü partneriniz ile evlilik ile ilgili konuşabilirsiniz. İlişkinizi güçlendirebilirsiniz. Pazar günü itibariyle kariyerinizde daha fazla söz sahibi olabilirsiniz. Patronlarınız ile önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

Yengeç
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.